.

.

New
RLC-003 / RLC003 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ862

RLC-003 / RLC003 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJ862

DEN 1414.00
DEN 1488.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : RLC-003
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJ862

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-003
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
230W
Карактеристики:
Светилка со Домување
Свеж

Избор на клиенти