.

.

New
RLC-054 Замена Проектор Светилка со Станбен RLC054 за VIEWSONIC PJL7211 / VS12890

RLC-054 Замена Проектор Светилка со Станбен RLC054 за VIEWSONIC PJL7211 / VS12890

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : RLC-054
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJL7211/VS12890

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
RLC-054
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
280W
Карактеристики:
Светилка со Домување
Свеж

Избор на клиенти