.

.

New
RLC-040/RLC040 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJL7200

RLC-040/RLC040 Замена Проектор Светилка со Станбен за VIEWSONIC PJL7200

DEN 3405.00
DEN 3584.16

Стока
Достапно.


1)Дел број : RLC-040
2)број на Моделот : За VIEWSONIC PJL7200

Детали

Број На Модел На:
RLC-040
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
190W
Карактеристики:
Светилка со Домување
Свеж

Избор на клиенти