.

.

New
5J.J2605.001 Оригинални Замена Светилка со станбен за BenQ W6000 ,W6500,W5500 Проектори

5J.J2605.001 Оригинални Замена Светилка со станбен за BenQ W6000 ,W6500,W5500 Проектори

DEN 6960.00

Стока
Достапно.

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите compatible If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
5 J.J2605.001 Оригинални Замена Светилка со станбен за Ben Q W6000 ,W6500,W5500 Проектори
Како што се на големо, ако се земе вкупната количина поголема од 5 парчиња, ние може да ви даде нашиот трговија на големо цена. Ова ќе биде повеќе од поволни.
а. Ние ќе ги искористиме кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, тоа ќе потрае 15-60 дена во вашата земја. Ако ви треба предмети во рок од 7 дена, ве молиме, изберете ја курирската служба DHL.
б. Со цел да ви помогне да заштедите на некои сопствени такси, ние обично би сакал да се прогласи за "подарок" и 10-20 единица на пратката, ако имате било какви посебни барања, pls остави белешка во ред.
1. Сите наши производи се во рок од 3 месеци гаранција;
2. Размена на објекти ќе бидат испратени по вратени предмети примени;
3. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот.
Вашето задоволство е исклучително важно за нас. Ние се залагаме за 5-Ѕвезда повратни информации рејтингот. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака.

Детали

Број На Модел На:
5J.J2605.001
Свеж

Избор на клиенти