.

.

New
5811116685-ДИН Замена Проектор Светилка со Станбен за VIVITEK Д-330MX / D-330WX

5811116685-ДИН Замена Проектор Светилка со Станбен за VIVITEK Д-330MX / D-330WX

DEN 1961.00
DEN 2064.00

Стока
Достапно.


1)Дел број : 5811116685-ДИН
2)број на Моделот : За VIVITEK Д-330 MX / D-330 WX

Детали

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
5811116685-ДИН
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE
Просечен Живот (часот):
2000 часа
Гаранција:
150 дена
Wattage:
220W
Карактеристики:
Светилка со Домување
Свеж

Избор на клиенти