.

.

New
Оригинални Проектор светилка DT01021 за CP-X2010 CP-X2010N CP-X2510 CP-X2510E CP-X2510EN

Оригинални Проектор светилка DT01021 за CP-X2010 CP-X2010N CP-X2510 CP-X2510E CP-X2510EN

DEN 3423.00
DEN 3720.96

Стока
Достапно.


100% Оригинални UHP 210/140 W 0.8 E19.4 Проектор светилка DT01021 за CP-X2010 CP-X2010 N CP-X2510 CP-X2510 E CP-X2510 EN
Основни Информации.
Објектот DT01021 Светилка UHP 210/140 W 0.8 E19.4 Фитинг за CP-X2010 CP-X2010 N CP-X2510 CP-X2510 E CP-X2510 EN CP-X2510 N CP-X3010 CP-X3010 E CP-X3010 EN CP-X3010 N ЕД-X40 ЕД-X42 CP-X2011 N CP-X2511 N CP-X3011 CP-X3511 CP-X4011 N ЕД-X45 ЕД-X45 N CP-WX3011 N ЕД-X42 N CP-X2514 WN CP-WX3014 WN CP-X3014 WN CP-X4014 WN животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да ја промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст Ако цел повеќе од 100 компјутери, ќе добиете 10% попуст.
Предности
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 180-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Магацин
Контактирајте ме

Детали

Број На Модел На:
DT01021
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дома
фитинг за :
CP-X2010 CP-X2010N CP-X2510 CP-X2510E CP-X2510EN
Број На Модел На:
DT01021
Просечен Живот:
2000 часа
Wattage:
210/140W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp
Свеж

Избор на клиенти