.

.

New
Оригиналниот XL-5300 / XL5300 / С-9308-760-0 / A1205438A Замена ТВ Светилка со Станбен за Sony ТВ и 1-годишна Гаранција

Оригиналниот XL-5300 / XL5300 / С-9308-760-0 / A1205438A Замена ТВ Светилка со Станбен за Sony ТВ и 1-годишна Гаранција

DEN 5952.00

Стока
Достапно.

Компатибилен Светилка со Домување
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Оригиналниот Голи Светилка
3.
Опис 100% Оригинални голи светилка(UHP) со домување Тип : проектор гола сијалица со домување модел : XL-5300 Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето
Погоден За Следните Проектори :
KDS-R60 XBR2
KDS-R70 XBR2
KS-70 R200 A
R60 XBR2
R60 XBR2
R70 XBR2
R70 XBR2
SR60 XBR2
SR70 XBR2
XBR2
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
XL5300
Свеж

Избор на клиенти