.

.

New
LMP-P202 LMPP202 UHP 200W Оригинални Проектор Светилка Замена За VPL-PX11 VPL-PS10 VPL-PX10 VPL-PX15

LMP-P202 LMPP202 UHP 200W Оригинални Проектор Светилка Замена За VPL-PX11 VPL-PS10 VPL-PX10 VPL-PX15

DEN 6840.00
DEN 7200.00

Стока
Достапно.

Оригиналниот светилка модул(НП)
2. е професионална проектор замена светилка веледрогерија во Кина, од 2005 година.
Производ Прегледи
Нашите Услуги
Она што можеме да ви понудиме :
1.
LMP-P202 LMPP202 UHP 200 W Оригинални Проектор Светилка Замена За VPL-PX11 VPL-PS10 VPL-PX10 VPL-PX15
Број На Модел :
LMP-P202
Сијалица Тип :
UHP 200 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
Син y VPL-PS10 / VPL-PX10 / VPL-PX11 / VPL-PX15
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Превозот Термини :
DHL, UPS-ОТ, FEDEX, EMS
Време на испорака :
Во рок од 24 часа по уплатата
Начин На Плаќање :
Стр aypal, T/T, Western Union
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
LMP-P202
Светилка модел:
LMP-P202
Тип На Сијалица:
UHP 200W
живот време:
2000-3000 часа
За:
VPL-PX11 VPL-PS10 VPL-PX10 VPL-PX15
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
Пакување:
Картонска кутија со пена
Свеж

Избор на клиенти