.

.

New
оригиналниот 5J.J9A05.001 5J.J9205.001 за BENQ DX818ST DX819ST MW820ST MX818ST MX819ST TS819ST проектор крушка светилка

оригиналниот 5J.J9A05.001 5J.J9205.001 за BENQ DX818ST DX819ST MW820ST MX818ST MX819ST TS819ST проектор крушка светилка

DEN 2400.00

Стока
Достапно.


светилка модел : 5 J.J9 A05.001 & 5 J.J9205.001
моќност : UHP 190/160 W
се работи за Ben Q : DX818 ST DX819 ST MW820 ST MX818 ST MX819 ST TS819 ST
животен век : 2000-3000 часот, некои нови проектори до 4000+ часот.
гаранција : 180days од добие светилка
цена за 100% нови оригинални светилка со најдобар квалитет на фотографии :

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Детали

Број На Модел На:
5J.J8G05.001
Тип На Светилка:
оригиналниот светилка
Свеж

Избор на клиенти