.

.

New
RLC-072 Оригинални проектор Светилка за VIEWSONIC PJD5123 PJD5133 PJD5223 PJD5233 PJD5353 PJD5523W со станбен СРЕЌЕН BATE

RLC-072 Оригинални проектор Светилка за VIEWSONIC PJD5123 PJD5133 PJD5223 PJD5233 PJD5353 PJD5523W со станбен СРЕЌЕН BATE

DEN 2428.00
DEN 2856.00

Стока
Достапно.

Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да трае до 15 работни дена или подолго за испорака.

Детали

Бренд Име:
СРЕЌЕН BATE
Број На Модел На:
RLC-072
вклопуваат со:
PJD5113 PJD5123 PJD5133 PJD5223 PJD5233 PJD5523 PJD5523W Pro6200
Wattage:
180W
Тип:
Оригиналниот Проектор Светилка со Домување
Гаранција:
180 дена
Свеж

Избор на клиенти