.

.

New
EP7640iLK / 78-6969-9463-7 за 3M S40 / MP7640i / MP7640iA Проектор Светилка Светилки со домување

EP7640iLK / 78-6969-9463-7 за 3M S40 / MP7640i / MP7640iA Проектор Светилка Светилки со домување

DEN 2033.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.Се надевам дека ќе може да се разбере. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1.

Детали

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
EP7640iLK / 78-6969-9463-7 За 3M
Свеж

Избор на клиенти