.

.

New
78-6966-9917-2 за 3M x64 x66 Проектор Светилка Светилки со домување

78-6966-9917-2 за 3M x64 x66 Проектор Светилка Светилки со домување

DEN 2033.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.


78-6966-9917-2 Светилка за 3 M x64 x66 Проектор Светилка Светилки со домување
Се КРИЕШЕ : Меркур Светилки
Број на модел : 78-6966-9917-2 за 3 M
is_customized : Да
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Тип : Замена На Проектор Светилка Светилки
За нас : Производител
Припаѓаат на : Компатибилност
Компатибилност : проектор крушка светилка за 3 M x64 x66
Се користи : бизнис,училиште,образование,дома
Квалитет : со Висок квалитет со компатибилен
Со Станбен или не : со домување
Пакување : 1 единица за секој обична кутија
1.ви благодариме.проблемот на квалитетот, размена на прв, а Потоа се врати.Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна картичка, Visa,Банка до Банка. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот љубезно соработка.

Детали

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
78-6966-9917-2 За 3M
Свеж

Избор на клиенти