.

.

New
Бесплатен Превозот POA-LMP131 / 610-343-2069 Оригинални Проектор Светилка UHP 225/165W За PLC-XU300 / PLC-XU300A / PLC-XU355 / PLC-XU355A

Бесплатен Превозот POA-LMP131 / 610-343-2069 Оригинални Проектор Светилка UHP 225/165W За PLC-XU300 / PLC-XU300A / PLC-XU355

DEN 5609.00
DEN 5904.00

Стока
Достапно.

Бесплатен Превозот POA-LMP131 / 610-343-2069 Оригинални Проектор Светилка UHP 225/165 W За PLC-XU300 / PLC-XU300 A / PLC-XU355 / PLC-XU355 A
Производ Детали :
Број На Модел :
POA-LMP131 / 610-343-2069
Тип На Сијалица
UHP 225/165 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
САН ЈО PLC-XU300/PLC-XU300 A/
PLC-XU3001/PLC-XU355/PLC-XU355 A
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче
Повратни информации од купувачот :
Информациите На Компанијата :

Детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
POA-LMP131
Wattage:
UHP 225/165W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
Сан јо PLC-XU300 / PLC-XU300A / PLC-XU355 / PLC-XU355A
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти