.

.

New
Компатибилен Проектор светилка за ПЛУС TAXAN KG-LA001/KG-PH1001X/KG-PH800/KG-PH801

Компатибилен Проектор светилка за ПЛУС TAXAN KG-LA001/KG-PH1001X/KG-PH800/KG-PH801

DEN 3146.00
DEN 3312.00

Стока
Достапно.


Замена светилка модул за следниве проектор/TV :
BENQ MP724, MP727
ПЛУС Т AXAN KG-PH1001 X , КГ-PH800, КГ-PH801
Дел Број : 5 J.Y1 B05.001, 5 J.Y1 H05.001, 5 J.Y1 H05.011, КГ-LA001 Wattage : 280 W Светилка Живот : 2000 Часа
Оваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Детали

Бренд Име:
Pureglare
Број На Модел На:
KG-LA001
Свеж

Избор на клиенти