.

.

New
Проектор гола сијалица, POA-LMP36 /610-293-8210 за PLC-XW20/PLC-SW20/PLC-SW20A/PLC-SW20AR/PLC-XW20B/PLC-XW20E/PLC-XW20U 3pcs/многу

Проектор гола сијалица, POA-LMP36 /610-293-8210 за PLC-XW20/PLC-SW20/PLC-SW20A/PLC-SW20AR/PLC-XW20B/PLC-XW20E/PLC-XW20U 3pcs/многу

DEN 3192.00
DEN 3360.00

Стока
Достапно.

Нашата канцеларија време : 9 часот-6часот пекинг Време(GMT+8) од понеделник до петок Повратни информации 1. 2· Производи ќе бидат испорачани од within3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. 5)Купувачите се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
Контакт 1.Ве молиме НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации без контакт со нас, бидејќи Aliexpress нема да дозволи повлекувања за било какви причини.Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Следење # ќе биде е-пошта за да можете откако вашата нарачка не е комплетна и брод надвор.
3· ве Молиме контактирајте со нас по 3 работни дена, ако не добил никакви цел потврда или следење на статусот потврди.Ве молиме контактирајте со нас, доколку постои било каков проблем со производот.
4· Ние не гарантира испорака време, поради секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.Можете да контактирате со Trademanager или не оставајќи ни порака или пишете ни email 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Исто така, и корисниците се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци.

Детали

Број На Модел На:
PLC-XW20/PLC-SW20/PLC-SW20A/PLC-SW20AR/PLC-XW20B/PLC-XW20E/PLC-XW20U
Бренд Име:
bipu
Свеж

Избор на клиенти