.

.

New
Бренд НОВИ Замена Проектор Светилка Со станбен TLPLW2 за TOSHIBA TLP-S220 /TLP-S221/ TLP-T420/ TLP-T421/ TLP-T520/ TLP-T521

Бренд НОВИ Замена Проектор Светилка Со станбен TLPLW2 за TOSHIBA TLP-S220 /TLP-S221/ TLP-T420/ TLP-T421/ TLP-T520/ TLP-T521

DEN 1344.00

Стока
Достапно.

Уште еден совет да се направи вашиот лцд проектор светилка минатата е чистење на проектор филтер со компримиран воздух секои неколку месеци.
Светилки може да се состави слободно според клиент е requirpment.Компатибилен Проектори модел : за TOSHIBA TLP-S220 /TLP-S221/ TLP-T420/ TLP-T421/ TLP-T520/ TLP-T521
3.проектор светилки : оригинални голи светилки+ домување со оригинален квалитет, но високата цена перформанси.Замена TLPLW2 проектор светилка со домување
2. Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во менито систем.
Совети за продолжување на животот на проектор и светилка
Постојат голем број на чекори што може да ги преземе за да го продолжи животот на вашиот лцд проектор сијалица.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти.оригиналниот голи проектор светилка, замена на голи светилка, оригинални проектор режач, замена на проектор режач. Обично за неколку часа пред очекуваниот светилка живот е готов, а пораката ќе се прикаже на вашиот лцд проектор сијалица екран. Прво на сите, да им овозможи на проекторот да се излади целосно по секоја употреба пред да се пресели или пакување во сметководствената случај.гаранција : 6 месеци
4.
Проектор светилка бренд Име : за toshiba Проект или светилка Модел Num биде r : TLPLW2
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1.

Детали

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
TLPLW2
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор голи светилка со домување
Гаранција:
180 дена
производство:
Сите светилки се произведуваат во нашата фабрика
Дел Број:
TLPLW2
Компатибилен Проектор :
за TOSHIBA TLP-S220 /TLP-S221/ TLP-T420/ TLP-T421/ TLP-T520/ TLP-T521
Свеж

Избор на клиенти