.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица LMP102 / 610-328-6549 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE31

Висок Квалитет Гола Сијалица LMP102 / 610-328-6549 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE31

DEN 3168.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

(со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
4. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена
6. Опис На Производот
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.
Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : LMP102 / 610-328-6549 Компатибилен со : SANYO PLC-XE31 Wattage : UHP200/150 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
LMP102 / 610-328-6549
Свеж

Избор на клиенти