.

.

New
DT00891/CPA100 Проектор Светилка домување со CP-A100 ЕД-A100 A110

DT00891/CPA100 Проектор Светилка домување со CP-A100 ЕД-A100 A110

DEN 3590.00
DEN 4079.52

Стока
Достапно.

Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката . Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Ние ќе понуди најдобар начин да се solute проблемот. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Пред да се врати предметот на нас, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
4. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.

Детали

Број На Модел На:
DT00891
Бренд Име:
АЊО
Свеж

Избор на клиенти