.

.

New
SP-ЛАМБА-062/SP-ЛАМБА-062A Оригинални голи светилка за ProjectorINFOCUS IN3914, IN3916 IN3916 , LP7200

SP-ЛАМБА-062/SP-ЛАМБА-062A Оригинални голи светилка за ProjectorINFOCUS IN3914, IN3916 IN3916 , LP7200

DEN 3337.00
DEN 3792.00

Стока
Достапно.

Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Пред да се врати предметот на нас, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Ние ќе понуди најдобар начин да се solute проблемот. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Опис На Производот
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : INFOCUS Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : СП-ЛАМБА-062/SP-ЛАМБА-062 A Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : SHP132 DC-1(220 W) Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-062
Свеж

Избор на клиенти