.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица 311-8943/725-10120 Светилка за Проектор DElL 1209S 1409X 1609WX Проектор

Висок Квалитет Гола Сијалица 311-8943/725-10120 Светилка за Проектор DElL 1209S 1409X 1609WX Проектор

DEN 2323.00
DEN 2640.00

Стока
Достапно.

Прифаќаме САМО Alipay. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката .
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : DELL Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : 311-8943/725-10120 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : UHP200/150 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние ќе понуди најдобар начин да се solute проблемот. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн. Лесно да се инсталира. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот.
Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : 311-8943/725-10120 Компатибилен со : DEl L 1209 S 1409 X 1609 WX. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
311-8943/725-10120
Свеж

Избор на клиенти