.

.

New
Висок Квалитет Замена Проектор светилка SP-ЛАМБА-017 за INFOCUS LP540 / LP640 / LS5000 / SP5000 / C160 / C180

Висок Квалитет Замена Проектор светилка SP-ЛАМБА-017 за INFOCUS LP540 / LP640 / LS5000 / SP5000 / C160 / C180

DEN 1583.52

Стока
Достапно.

Сите светилки со 6 месеци гаранција
Предности
1) висок квалитет; 2) долг работен век; 3) совршен светлината; 4) добра услуга; 5) конкурентна цена.
Б : Постои строга инспекција од Бразил царината, вистинска вредност (исто како цел износ) ќе бидат прикажани на DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ фактурата, не $ 10 per светилка која беше споменато.
Проектор светилка бренд Име : за INFOCUS
Проект или светилка Модел Num биде r : сп-ламба-017
Место на Потекло : Кина
Пакување Детали : во меур и кутија
Време на испорака : рок од 24 часа
Начин на плаќање : paypal, T/T, Western Union
Минимална Орде р Количина : 1 парче
Снабдување Способност : 10000 PC /M onth
Квалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот
1.Замена на проектор светилка : светилка на повеќето конкурентни pirce( Ние може совршено да ги задоволи клиентите во pirce и квантитетот со нашите сопствени проектор режач, домување линија за производство и склопување) 3.
5) Да Бразил клиенти
Ако изберете DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ :
A : на Примачот CPF Бр.

Детали

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-017
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица со Домување
Гаранција:
180DAYS
Компатибилен со:
INFOCUS LP540 / LP640 / LS5000 / SP5000 / C160 / C180
Просечен Живот (часот):
2500H
Дел Број:
SP-ЛАМБА-017
Свеж

Избор на клиенти