.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица DT01371 -CPX2015WNLAMP Светилка за Проектор HITACHI -CP-X2015WN X2515WN WX2515WN X3015WN X4015WN

Висок Квалитет Гола Сијалица DT01371 -CPX2015WNLAMP Светилка за Проектор HITACHI -CP-X2015WN X2515WN WX2515WN X3015WN X4015WN

DEN 2534.00
DEN 2879.52

Стока
Достапно.

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Лесно да се инсталира. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката . Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
DT01371
Свеж

Избор на клиенти