.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица SP-ЛАМБА-052 Светилка за Проектор INFOCUS IN1503 Проектор

Висок Квалитет Гола Сијалица SP-ЛАМБА-052 Светилка за Проектор INFOCUS IN1503 Проектор

DEN 2450.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.

Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Пакет, вклучувајќи :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Гаранција & Return
1. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . 180 Дена ПРОИЗВОДСТВО е Гаранција за неисправни предмети. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена
6. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Опис На Производот
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-052
Свеж

Избор на клиенти