.

.

New
SP-ЛАМБА-057 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN2112 IN2114 IN2116 IN2192 IN2194 IN2196 Проектор

SP-ЛАМБА-057 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN2112 IN2114 IN2116 IN2192 IN2194 IN2196 Проектор

DEN 3041.00
DEN 3455.52

Стока
Достапно.

Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. Пред да се врати предметот на нас, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн. (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
4. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. 180 Дена ПРОИЗВОДСТВО е Гаранција за неисправни предмети. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката . За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост.

Детали

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-057
Бренд Име:
АЊО
Свеж

Избор на клиенти