.

.

New
SP-ЛАМБА-058 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN3114 IN3116 IN3194 IN3196 Проектор

SP-ЛАМБА-058 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN3114 IN3116 IN3194 IN3196 Проектор

DEN 2365.00
DEN 2687.52

Стока
Достапно.

Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : INFOCUS Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : СП-ЛАМБА-058 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : UHP200/150 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. Прифаќаме САМО Alipay. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Wattage : UHP200/150 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.

Детали

Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-058
Бренд Име:
АЊО
Свеж

Избор на клиенти