.

.

New
ОДГОВАРА на Оригиналот светилка со станбен 5811118128-SOT / BL-FP370A СВЕТИЛКА за Optoma EH505, W505, X605 и P-VIP Проектори

ОДГОВАРА на Оригиналот светилка со станбен 5811118128-SOT / BL-FP370A СВЕТИЛКА за Optoma EH505, W505, X605 и P-VIP Проектори

DEN 7584.00

Стока
Достапно.

(во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Лесно да се инсталира.
Опис 100% Оригинални голи светилка со домување Тип : проектор гола сијалица со домување модел : BL-FP370 A Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Оригиналниот Светилка со Домување
2.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Компатибилен Светилка со Домување
4. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1.

Детали

Број На Модел На:
BL-FP370A
Бренд Име:
CN-KESI
Свеж

Избор на клиенти