.

.

New
проектор светилка DT01141 за HITACHI CP-X7 CP-X8 CP-X9 CP-X2520 CP-X3020 CP-WX8 ЕД-X50 ЕД-X52 компатибилен

проектор светилка DT01141 за HITACHI CP-X7 CP-X8 CP-X9 CP-X2520 CP-X3020 CP-WX8 ЕД-X50 ЕД-X52 компатибилен

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


Светилка модел : DT01141
моќност : HS190 W
се работи за Hitachi : CP-X7 CP-X8 CP-X9 CP-X2520 CP-X3020 CP-WX8 ЕД-X50 ЕД-X52
се очекува живот време : околу 2000hrs
Гаранција : 180 денови од датумот на примање.
цена за компатибилен светилка како фотографии, направени од страна на нашиот co., бренд Starlight.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

Детали

Број На Модел На:
DT01141
Свеж

Избор на клиенти