.

.

New
FX.PQ484-2401 / BL-FU190C СВЕТИЛКА за FX.PQ484-2401/BL-FU190C за Optoma DS328,DS330,DX330,DX5100,S303,W303,X303,S2105,W2015

FX.PQ484-2401 / BL-FU190C СВЕТИЛКА за FX.PQ484-2401/BL-FU190C за Optoma DS328,DS330,DX330,DX5100,S303,W303,X303,S2105,W2015

DEN 3744.00

Стока
Достапно.

Оригиналниот Светилка со Домување
2. Лесно да се инсталира. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Оригиналниот Голи Светилка
3.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
FX.PQ484-2401 / BL-FU190C
Свеж

Избор на клиенти