.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица 610-337-1764/LMP118 Светилка за Проектор SANYO PDG-DSU20 DSU20B DSU21 Проектор

Висок Квалитет Гола Сијалица 610-337-1764/LMP118 Светилка за Проектор SANYO PDG-DSU20 DSU20B DSU21 Проектор

DEN 2746.00
DEN 3120.00

Стока
Достапно.


Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : SANYO Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : 610-337-1764/LMP118 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : VIP150-180 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост. Опис На Производот
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени.
Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : 610-337-1764/LMP118 Компатибилен со : SANYO PDG-DSU20 DSU20 B DSU21 Wattage : VIP150-180 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
610-337-1764/LMP118
Свеж

Избор на клиенти