.

.

New
SP-ЛАМБА-063 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN146 IN100

SP-ЛАМБА-063 Оригинални голи светилка за Проектор INFOCUS IN146 IN100

DEN 2450.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Објектите ќе бидат испратени во рок од 24 часа по уплатата избришани. Ние ќе понуди најдобар начин да се solute проблемот. Лесно да се инсталира. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да потрае до 30 работни дена или подолго за испорака. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката . Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Пакет, вклучувајќи :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Гаранција & Return
1. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. Стоките се испорачани од страна на курир локални услуги за Царинење документи и процедури се управувани од страна на курир. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-063
Свеж

Избор на клиенти