.

.

New
Оригиналниот Замена Голи UHP 400WКрушка Светилка BL-FU400A / СП.8LB04GC01 за Optoma LTW865-NL/EW865, EW860, EX850, и EX855 ...

Оригиналниот Замена Голи UHP 400WКрушка Светилка BL-FU400A / СП.8LB04GC01 за Optoma LTW865-NL/EW865, EW860, EX850, и EX855 ...

DEN 7632.00

Стока
Достапно.

Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Погоден За Следните Проектори :
ОДГОВАРА Optoma EX850 EX855 TW865-NL EW860 EW865 EW860/ EW865/ EX850/ EX 855/ TW865/ TW865-3 D/ TW865-NL/ TW865-NLW/ EW865/EX850/855 / OPX6010 / OPX6015
Услуга живот : 2000-3000 H
СВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈА
Тоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка. (во зависност од секоја земја),
2 , купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
ГАРАНЦИЈА
Купи со доверба, сите наши светилки се со 180 дена гаранција. Оригиналниот Голи Светилка
3. Само за да се олабави неколку завртки.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
ЗАБЕЛЕШКА : за Клиенти во Русија мора да се обезбеди вашето име и презиме, вклучувајќи средно име!
Како да се Замени со Проектор Светилка
Ние ви препорачуваме да се консултирате со вашиот кориснички прирачник за да се утврди точната инструкции за вашите специфични модел.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
BL-FU400A / СП.8LB04GC01
Свеж

Избор на клиенти