.

.

New
Бесплатен превозот XL-5100 / XL5100 / 93087600 ТВ Замена Светилка со станбен за Sony ТВ СВЕТИЛКА

Бесплатен превозот XL-5100 / XL5100 / 93087600 ТВ Замена Светилка со станбен за Sony ТВ СВЕТИЛКА

DEN 2784.00

Стока
Достапно.


Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Најважната работа е да се запамети е дека никогаш не треба да се допре светилка или домување директно со вашите прсти.
Лесно да се инсталира.
Внимание : ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
XL-5100
Свеж

Избор на клиенти