.

.

New
Електрифицирани BL-FP180C / DE.5811100256-S Замена Светилка со Станбен за OPTOMA TS725 TX735 ES520 ES530 EX530 DS611 Проектори

Електрифицирани BL-FP180C / DE.5811100256-S Замена Светилка со Станбен за OPTOMA TS725 TX735 ES520 ES530 EX530 DS611 Проектори

DEN 4032.00

Стока
Достапно.

Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Ние можеме да снабдување :
1. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Компатибилен проектор : OPTOMA TS725/TX735/ES520/ES530/EX530/DS611/DX612
Пакетот вклучува :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се ЕМС, E-EMS,DHL, итн. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Компатибилен Светилка со Домување
4. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.5811100256-S Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Оригиналниот Голи Светилка
3. Ние не прифаќаме никакви пари назад поради погрешното наддавање.
Опис Електрифицирани BL-FP180 C / DE. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Лесно да се инсталира. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција.

Детали

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
BL-FP180C / DE.5811100256-S
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
220v
сертификација:
CCC, CE, CQC, FCC
Примена:
Комерцијални, Инженерство, Професионални
Гаранција:
180day
Просечен Живот (часот):
3000
Карактеристики:
Гола сијалица со домување
Свеж

Избор на клиенти