.

.

New
Електрифицирани Замена на оригиналната ТВ Гола сијалица UHP 132/120W 1.0 E22 За SAMSUNG BP96-00826A BP96-00837A BP96-00608A BP96-01472A

Електрифицирани Замена на оригиналната ТВ Гола сијалица UHP 132/120W 1.0 E22 За SAMSUNG BP96-00826A BP96-00837A BP96-00608A BP96-01472A

DEN 4224.00

Стока
Достапно.

Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Оригиналниот Светилка со Домување
2. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
. Лесно да се инсталира. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Ако вашето место е оддалечена област ние имаме право да испрати со ЕМС или Пост воздух mail. Компатибилен Светилка со Домување
4. (во зависност од секоја земја),
Товарни НЕ ги покриваат дополнителните трошоци на далечинскиот регионот. Оригиналниот Голи Светилка
3.( Освен Оддалечена Област ) ЕМС : руската Федерација, Бразил, Аргентина, Перу, Чиле, Турција, Индија, Итн
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
ВНИМАНИЕ
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.0 E22 За SAMSUNG BP96-00826 A BP96-00837 A BP96-00608 A BP96-01472 A
Тип : проектор гола сијалица со домување модел : BP96-00826 A BP96-00837 A BP96-00608 A BP96-01472 A Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа.

Детали

Број На Модел На:
BP96-00826A / BP96-00837A / BP96-00608A
Бренд Име:
CN-KESI
Свеж

Избор на клиенти