.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица LMP93 / 610-323-0719 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE30 XU2010C XU70 Проектор

Висок Квалитет Гола Сијалица LMP93 / 610-323-0719 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE30 XU2010C XU70 Проектор

DEN 3168.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.

Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Прифаќаме САМО Alipay. Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : LMP93 / 610-323-0719 Компатибилен со : SANYO PLC-XE30 XU2010 C XU70 Wattage : UHP200/150 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците. 180 Дена ПРОИЗВОДСТВО е Гаранција за неисправни предмети. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена
6. Пред да се врати предметот на нас, ве Молиме контактирајте со нас на прво место. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката .

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
LMP93 / 610-323-0719
Свеж

Избор на клиенти