.

.

New
Квалитетот Гола Сијалица RLC-061 Светилка за Проектор VIEWSONIC Pro8200 Pro8300 Проектор

Квалитетот Гола Сијалица RLC-061 Светилка за Проектор VIEWSONIC Pro8200 Pro8300 Проектор

DEN 2239.00
DEN 2544.00

Стока
Достапно.

Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Лесно да се инсталира. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Во секој случаи каде дополнителни документи се потребни за царинење, ние ќе им помогне колку што е можно. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. Нарачки ќе бидат испратени од страна на воздух mail писмо со следење на број
2. Проектор Употреба : Состанок предавање лекција прикажување на филмови итн. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : VIEWSONIC Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : RLC-061 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : VIP230 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
RLC-061
Свеж

Избор на клиенти