.

.

New
Висок Квалитет Гола Сијалица 610-345-2456 / LMP132 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE33 PLC-XR201 XW200 XW200K XW250 XW250K XW300

Висок Квалитет Гола Сијалица 610-345-2456 / LMP132 Светилка за Проектор SANYO PLC-XE33 PLC-XR201 XW200 XW200K XW250 XW250K XW300

DEN 3295.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.

Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Пакет, вклучувајќи :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Гаранција & Return
1.
Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : 610-345-2456 / LMP132 Компатибилен со : SANYO PLC-XE33 PLC-XR201 XW200 XW200 K XW250 XW250 K XW300 Wattage : UHP220/150 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците. Се врати превозот надомест бидат одговорни од купувачот. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Лесно да се инсталира. Опис На Производот
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Спаѓаат вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Ние ќе понуди најдобар начин да се solute проблемот.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
610-345-2456 / LMP132
Свеж

Избор на клиенти