.

.

New
Проектор Крушка Светилка модул VT45LPK/50022215 За NEC VT45 / SX1000 / VT45K / VT45KG / VT45L Проектори

Проектор Крушка Светилка модул VT45LPK/50022215 За NEC VT45 / SX1000 / VT45K / VT45KG / VT45L Проектори

DEN 3482.00
DEN 3744.00

Стока
Достапно.

(во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Внимание
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.Лесно да се инсталира. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање.
Опис
Тип : 100% Нови Компатибилни гола сијалица со станбен Дел Број : VT45 LPK/50022215 Компатибилен модул : VT45 SX1000 VT45 K VT45 KG VT45 L Wattage : 130w Замена проектор сијалица животен век : 2500 Часови. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. Компатибилен Светилка со Домување
4. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Ние ќе ви обезбеди професионална техничка поддршка
Објектот слика :
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот Голи Светилка
3.

Детали

Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
VT45LPK/50022215
Свеж

Избор на клиенти