.

.

New
610-330-4564 / LMP107 Оригинални голи светилка за Проектор SANYO PLC-XE32 XW50 XW55 XW55A XW56 Проектор

610-330-4564 / LMP107 Оригинални голи светилка за Проектор SANYO PLC-XE32 XW50 XW55 XW55A XW56 Проектор

DEN 3759.00
DEN 4272.00

Стока
Достапно.

Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110-240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : SANYO Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : 610-330-4564 / LMP107 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : UHP200/150 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн. Неплатени аукции ќе бидат изгубени по 7 дена, и не-исплатувачот извештај ќе се поднесува со SMT да се опорави затворање надоместоци на аукција. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне . Тие може да имаат потреба да контактираат со вас во одредени случаи да се потврди детали на пратката . (со исклучок на објектите оштетени и/или злоупотребени по приемот)
4. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 10-25 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет да HK Пост.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
610-330-4564 / LMP107
Свеж

Избор на клиенти