.

.

New
бесплатен превозот Оригинални сијалица RLC-034 Светилка за Проектор VIEWSONIC PJ551D PJ557D Проектор

бесплатен превозот Оригинални сијалица RLC-034 Светилка за Проектор VIEWSONIC PJ551D PJ557D Проектор

DEN 2534.00
DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Опис Висок Квалитет 100% нов компатибилен Вистински Оригинални светилка Тип : Проектор Голи Крушка Светилка Дел Број : RLC-034 Компатибилен со : VIEWSONIC PJ551 D PJ557 D Wattage : VIP150-180 Замена проектор сијалица животен век : (СПИ) : 2000 часа, (ЕКО) : 3000 часа Испорачува повеќе lumens по вати и трае до 3000 часа Минимизира и дифракција на светлината и светлината истекување на Оваа светилка зголеми вашиот гледање на времето, а минимизирање на трошоците. Сите предмети се 100% нови и помине на квалитетот проверени. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. 180 Дена ПРОИЗВОДСТВО е Гаранција за неисправни предмети. Квалитет Гаранција : 180 денови по породувањето Пакет, вклучувајќи :
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Гаранција & Return
1. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова. За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 7-15 дена по можеме да ги префрлите вашите пакет на Кина Пост. И ќе биде спакуван во добра состојба пред испраќање. Плаќањето мора да се заврши во рок од 7 дена од денот на аукција во близина. Лесно да се инсталира. Ние ќе брод вашата SMT адреса, па мора да го имаат Потврдено Адреса.

Детали

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
RLC-034
Свеж

Избор на клиенти