.

.

New
Нов Проектор Светилки сијалица за P1203 / P1206 / P1303W Проектори

Нов Проектор Светилки сијалица за P1203 / P1206 / P1303W Проектори

DEN 1875.00
DEN 2016.00

Стока
Достапно.

Покрај тоа, ние ќе се обезбеди 90-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред наддавање. Компатибилен Светилка со Домување
4. Квалитет Гаранција : 150 дена по испорака
Пакет вклучувајќи
1 x Проектор Гола Сијалица (Пакување Детали : Стандарден пакет со мали картон за секое парче)
Превозот
1, Светилки ќе биде испорачуван регистрирани пост, како што се EMS, Fedex,DHL,UPS-от итн. Лесно да се инсталира. Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Опис
100% Нови Компатибилни голи светилка Тип : Проектор Гола сијалица Дел Број : P1203 / P1206 / P1303 W Wattage : 230 W Замена проектор сијалица животен век : 2000-3000 Часа. Оригиналниот Голи Светилка
3. Оригиналниот Светилка со Домување
2. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. (во зависност од секоја земја),
2,купувачот може да го пратите на превозот статус на линија;
3, Сите наши предмети ќе бидат брод на купувачот регистрирана адреса освен ако купувачот ја напушти забелешка се однесува на нова адреса, кога завршувањето на плаќање; ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред да конкурираат на нашиот објект
Внимание
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот модел е во нашите компатибилен листата пред да конкурираат на овој објект.

Детали

Број На Модел На:
P1203
Бренд Име:
ZUCZUG
Свеж

Избор на клиенти