.

.

New
22 Holo Покажат/Холограмот Рекламирање Покажат/Пирамида Холограмот Display/Holographic Рекламирање Приказ

22 Holo Покажат/Холограмот Рекламирање Покажат/Пирамида Холограмот Display/Holographic Рекламирање Приказ

DEN 91200.00

Стока
Достапно.

Голема ПР потенцијал во споредба со традиционалните медиуми
4.
270 холограмот екранот за изложба и настан пазар. Овој вид на видео снимка може целосно да ги презентираат вашите производи стил. Ова ја прави внатре изложба се гледа, додека на слики или видео записи се прикажува на екранот.
SMX 3 D Холограмот на Екранот Приказ користи многу уникатна 3 D дисплеј технологија ги споделите со вашите клиенти секогаш да се сеќавам вашите производи. Произведува слободен лебдечки holographic ефект
2. Холограмот може да биде пренесена во различни големини со зборуваат / звучен ефект додаде за да се создаде совршена илузија
3.
Патентирана Холограмот Проекција Систем
1. Холограм проектиран може да се ужива од сите страни и во сите амбиентниот светлосни услови, освен директна сончева светлина
Тоа е LCD видео приказ. 3 D-holopyramid XL работи како фантастична главната карактеристика на изложба или настан.
Ова е одличен за ПОС и ви овозможува да ја зајакне потрошувачот за производот бренд со комбинација на виртуелни динамичен информации и вистински производ на екранот.
SMX 3 D Холограмот на Екранот Приказ им помогне на вашите сопствени производи биде предмет ѕвезда спореди со другите конкурент. Работи затворен, по темни или во контролирани услови на осветлување
Идеален Платформи :
Рекламирање
Настани
ПОС
Образование
Продавница прозорецот
Музеј
Настани и состаноци
Шопинг центри и да се промовираат брендови и лансирање на нови производи
.

Детали

Бренд Име:
Holocube
Број На Модел На:
SH27022
Свеж

Избор на клиенти