.

.

New
Одличен Квалитет на Слика 135 Инчи 16:9 Рамен Фиксна Рамка Проекција Екран Со 80mm Алуминиум Црна Velevt За изложбен Салон Канцеларија

Одличен Квалитет на Слика 135 Инчи 16:9 Рамен Фиксна Рамка Проекција Екран Со 80mm Алуминиум Црна Velevt За изложбен Салон Канцеларија

DEN 18641.00
DEN 19622.40

Стока
Достапно.


Детали

Стил:
Рамка
Преносни:
No
Материјал:
Мет Бела
Екран Тип:
Пред Проекцијата На Екранот
Број На Модел На:
FF-135
Бренд Име:
NEEDARY
Формат:
16
Добивка:
1.2
Контрола методот:
Прирачник и DIY
Големина На Екранот:
135 инчен /3429mm (Дијагонала)
Погледнете Големина:
1681x2988mm / 66.2x117.6inch
Големината На Рамката:
80 мм / 3.15 инчен ( Рамен )
Рамка Материјал:
Алуминиум со црна velevt
Рамка Retardant:
Yes
Точка На Монтирање:
ѕид
Пакет:
Силна Картон
Гаранција:
24 месеци
Свеж

Избор на клиенти