.

.

New
еден порт топ мајк ѕид плоча

еден порт топ мајк ѕид плоча

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија. Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу :
L : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 20mm се Интегрираат еден порт топ звучник конектор. Се вклопат во макс. три различни мултимедијални конектори и може да се најде во мојата продавница и поддршка за да го прилагодите вашиот сопствен ѕид плоча.

Детали

Стандард:
86CM
боја:
Бела
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
DMTMB
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Број На Модел На:
LY-234
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
9V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
конектор:
1 X Мајк
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер
Свеж

Избор на клиенти