.

.

New
1 hdmi порт, 1 порта AC, 1 порта vga ѕид плоча поддршка DIY

1 hdmi порт, 1 порта AC, 1 порта vga ѕид плоча поддршка DIY

DEN 422.40

Стока
Достапно.


Детали

Стандард:
86CM
боја:
Бела
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
LY-272
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Тип:
Продолжување На Контактот
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Места Број:
1
Заштита Од Преоптоварување:
No
Номинална Напон:
5V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
конектор:
AC+VGA+HDMI
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер
Свеж

Избор на клиенти