.

.

New
120 X 70 еден порт VGA ѕид плоча

120 X 70 еден порт VGA ѕид плоча

DEN 216.00

Стока
Достапно.


Pls се забележи дека poduct не вклучуваат база кутија. Ако сакате да купите база кутија, pls кликнете на линкот подолу :
http : //www.aliexpress.com/store/product/US-TYPE-120-X-60mm-Wall-Plate-Box/204262_702517130.html
L : 120mm X W : 70mm X H(предната страна) : 20mm се Интегрираат еден порт vga со женски женски конектор. Се вклопат во макс. три различни мултимедијални конектори и може да се најде во мојата продавница и поддршка за да го прилагодите вашиот сопствен ѕид плоча.

Детали

Стандард:
120cm
боја:
Бела
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Бренд Име:
DMTMB
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Број На Модел На:
LY-236
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
9V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
конектор:
1 X VGA
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер
Свеж

Избор на клиенти