.

.

New
1 hdmi порт, 1 порта универзална енергија ѕид плоча поддршка DIY

1 hdmi порт, 1 порта универзална енергија ѕид плоча поддршка DIY

DEN 408.00

Стока
Достапно.

L : 86mm X W : 86mm X H(предната страна) : 30 mm Интегрираат еден порт универзална енергија приклучок и еден HDMI порт. Се вклопат во макс. три различни мултимедијални конектори и може да се најде во мојата продавница и поддршка за да го прилагодите вашиот сопствен ѕид плоча.

Детали

Стандард:
86CM
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Места Број:
2
Номинална моќност:
NA
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Бренд Име:
DMTMB
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Број На Модел На:
LY-270
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Номинална Струја:
2A
WIFI:
No
USB Вкупна Моќност:
NA
Номинална Напон:
5V
боја:
Бела
Домување Материјал:
PC
конектор:
AC+HDMI
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Ѕиден Штекер
Свеж

Избор на клиенти