.

.

New
AFB0812SHB 8015 80X15MM 12V 8CM

AFB0812SHB 8015 80X15MM 12V 8CM

DEN 821.00
DEN 864.00

Стока
Достапно.

Конкурентна Цена
3. За примерок кој треба вашата полнење. Најдобра услуга
4. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .Највисок квалитет
2. За MOQ која зависи од вашата цел. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.Добар квалитет
3.Доволно снабдување
Испорака :
1. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.Повеќето поволна цена
4. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.
Наплата & Замена :
1.Најдобра услуга
2. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.

Детали

Стандард:
AFB0812SHB 8015
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Број На Модел На:
AFB0812SHB 8015 80X15MM 12V 8CM
Свеж

Избор на клиенти