.

.

New
AFB0712SH 12V 0.76 НА 7cm

AFB0712SH 12V 0.76 НА 7cm

DEN 730.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .

Детали

Стандард:
Други
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Број На Модел На:
AFB0712SH 12V 0.76 НА 7cm
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти