.

.

New
AFB0424LB 24V 0.08

AFB0424LB 24V 0.08

DEN 1642.00
DEN 1728.00

Стока
Достапно.

Конкурентна Цена
3.Доволно снабдување
Испорака :
1. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .
Треба да се обрне внимание на ова :
3. За MOQ која зависи од вашата цел.Најдобра услуга
2. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.Највисок квалитет
2.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.

Детали

Стандард:
Други
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Број На Модел На:
AFB0424LB 24V 0.08
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти